Yetişenler Metal
yetisenlermetal.com

Kalite Anlayışımız

Doğaya fayda sağlamak

Yetişenler Metal Sanayi olarak her zaman ülkemize, toplumumuza, insanlığa ve sürdürülebilir bir dünya için doğaya fayda sağlayabilmek konusunda azami çaba sarf ederiz. Misyonumuz, vizyonunu gerçeğe dönüştürürken, her müşteriyle özenle ve verimli bir şekilde çalışmaktır. Bilgi ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacımızdır.

Uzman ekip ve ekipman

Ürünlerimiz Yetişenler Metal Sanayi satın alma uzmanlarımız tarafından analiz edilerek değerinde alınır, merkezimizde kontrol edilerek depolanır ve nihayet müşterilerimize ulaştırılacağında alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından yeniden denetimli olarak yüklemesi yapılır.

En iyi fiyat

Müşterilerimize en iyi fiyatı verebilmek ve isteklerinin zamanında karşılanması için büyük özen göstermekteyiz. Yetişenler Metal Sanayi alanında ve sınıfında uzman ve genç kadrosuyla müşterilerine en iyi fiyat ve hizmeti sunabilme anlayışı içersindedir. Müşteri isteklerinin en kaliteli bir şekilde ve zamanında karşılanması şirketimizin çalışma politikasının özünü oluşturmaktadır.

Hurda düşüş ve çıkışları ile ilgili bilgi almak için haber bültenimize abone olun