Yetişenler Metal
yetisenlermetal.com

Hakkımızda

Neden bizi tercih etmelisiniz?

36 yıllık deneyim

Yetişenler Metal Sanayi, 1985’den beri faaliyetlerine devam etmektedir. Misyonumuz, vizyonunu gerçeğe dönüştürürken, her müşteriyle özenle ve verimli bir şekilde çalışmaktır. Bilgi ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacımızdır.

Teknoloji

Sektördeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmekte ve bu yenilikleri en doğru şekilde hizmetlerimize yansıtmaktayız.

Birikim

Sektörde deneyimlerimizle hizmet verirken, yaşamı iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yeni değerler kattığımıza inanıyoruz.

Güven

Firmamız sektörün güvenilir şirketleri arasındadır ve güvenin insan ilişkilerinin önemli yapılardan biri olduğunu bilerek hareket etmektedir.

Kalite

Yetişenler Metal Sanayi olarak firmamızın kalite, üstün hizmet ve ekonomi prensibiyle çok sayıda referansı bulunmaktadır.

yetisenlermetal.com

Toplumsal duyarlılık için çevre bilinci ile çalışıyoruz

Yetişenler Metal Sanayi, hurda demir, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda bakır, hurda çinko ticareti yapılmak üzere kurulmuş olup günümüze  kadar büyüyerek Türkiye’deki üretici fabrikaların önemli bir hammadde tedarikçisi konumuna gelmiştir.
Hurda düşüş ve çıkışları ile ilgili bilgi almak için haber bültenimize abone olun